www.bxclub.com
  
  
:: Přihlašování:
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...

:: Online jsou:
nikdo

:: Noví členové:
  Floodo
  Vali
  jakubr

:: Doporučená témata
  • Já, a mé BX
  • Já, a mé BX - II.
  • HELPárna
  • Tipy při nákupu BX

  • :: Nejnovější foto:
  • Vizitky (foto)
  • Vizitky (foto)
  • Vizitky (foto)

  • :: Obrázek dne
    Vana fuč
    Vana fuč

     
    Fórum >> Hydraulika >> Výpis:


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    kopr

    bxman

    Příspěvků: 129

    Zaregistrován:
    ..
    Firma na hadičky téčka a spol   
    Po telefonátu panu kolegovi Jirayovi kdy jsem sháněl v praze nějakou prodejnu na hadice a spol, dostal jsem o Jiraye tip na jednu firmu v horních počernicích a našel jsem tam vše co bxsář chtivý hadiček a různých rozpojek potřebuje Zde: odkaz

    http://www.gumex.cz/

    Dolů  ||  NahoruIP:188.175.146.xxx  Vloženo:30.10.2010 00:24:59  


    Maska

    bxman

    Příspěvků: 138

    Zaregistrován:
    22.01. 2010
    Re: Firma na hadičky téčka a spol   
    Je to dobré, koukám, že mají pobočku i v Brně a sídlo ve Strážnici (okr. Hodonín), takže jižní Morava je pokrytá. smile-)


    Dolů  ||  NahoruIP:78.102.116.xxx  Vloženo:30.10.2010 08:20:21  


    PaM

    hydraulický odborník

    Příspěvků: 1707

    Zaregistrován:
    02.01. 2006
    Re: Firma na hadičky téčka a spol   
    V Gumexu nakupuji už řadu let ....

    Dolů  ||  NahoruIP:94.112.11.xxx  Vloženo:30.10.2010 11:45:49  


    hubi

    BXfan

    Příspěvků: 248

    Zaregistrován:
    21.01. 2006
    Re: Firma na hadičky téčka a spol   
    http://www.gms.cz/      Lanškroun, pobočky: Praha, Pardubice, Most
    Upraveno hubi v 07.12.2010 13:30:21
    Dolů  ||  NahoruIP:217.197.150.xxx  Vloženo:07.12.2010 13:26:22  


    myšut

    bxman

    Příspěvků: 487

    Zaregistrován:
    10.07. 2010
    Re: Firma na hadičky téčka a spol   
    pánové a dámy,gumex v Horních Počernicích bomba.vřele doporučuju,ta cesta byt¨od nejbližší bus zastávky cca 2 km za to stojí.
    Obsluha ochotná,dali mi katalog,ceny velmi příznivé.Vybere si každá bxář.
    Dolů  ||  NahoruIP:88.103.36.xxx  Vloženo:10.12.2010 21:23:04  


    kopr

    bxman

    Příspěvků: 129

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Firma na hadičky téčka a spol   
     Přesně tak , mě se tam taky líbilo  i ten katalog jsem dostal 
    Dolů  ||  NahoruIP:81.201.62.xxx  Vloženo:10.12.2010 22:32:34  


    hubi

    BXfan

    Příspěvků: 248

    Zaregistrován:
    21.01. 2006
    Re: Firma na hadičky téčka a spol   
    Fakt je, že ne všechno co je v katalogu gumexu mají taky skladem. Pokud budete chtít co se běžně neprodává, musejí objednat min množství uvedené v katalogu u každého zboží. A to se jim vždycky nechce protože zbytek jim pak leží ve skladu.
    Dolů  ||  NahoruIP:82.114.195.xxx  Vloženo:13.12.2010 17:58:45  


    hubi

    BXfan

    Příspěvků: 248

    Zaregistrován:
    21.01. 2006
    Re: Firma na hadičky GUMEX / GMS   
    gumex v praze se přestěhoval asi 2km východně do nové haly, hned u sjezdu z dálnice na Ml Boleslav,   http://www.gumex.cz/press/120/navstivte-pobocku-gumexu-v-praze-v-novych-prostorach.html
    Dolů  ||  NahoruIP:217.197.150.xxx  Vloženo:25.10.2012 12:26:32  


    hubi

    BXfan

    Příspěvků: 248

    Zaregistrován:
    21.01. 2006
    Re: Firma na hadičky GUMEX / GMS   
     A abyste nebyli překvapeni při návštěvě Gumexu.  Firma má takovej votoč že s drobnými odběrateli už se nechce zdržovat.  Pokud nemáte ičo a přijdete jako soukromá osoba tak za každý nákup vám připočtou poplatek tuším 60,-    Tak si předem nějakou firmu vytipujte která by tam mohla nakupovat,  neověřují  jestli jste skutečně od nich.  Nějakou dobu jsem tam postával u pultu a vyhrožoval že jdu ke konkurenci až mi  jednu radši poradili sami.   To v GMS takové obstrukce nejsou.
    Dolů  ||  NahoruIP:85.70.116.xxx  Vloženo:29.11.2012 21:39:00  


    hubi

    BXfan

    Příspěvků: 248

    Zaregistrován:
    21.01. 2006
    Re: Firma na hadičky GUMEX / GMS   
    Gumex Brno se v lednu stěhuje do nových prostor, autem nedaleko původních.
    http://www.gumex.cz/press/133/stehovani-brnenske-pobocky-gumex.html
    Dolů  ||  NahoruIP:85.70.116.xxx  Vloženo:14.01.2013 21:57:09  





     
    :: anketa
    Pri nakupu noveho auta byste preferovali jaky nahon?

    Predni (4702 hl.)
     
    Zadni (3650 hl.)
     
    Ctyrkolku (3725 hl.)
     
    Je mi to jedno (3977 hl.)
     

    Celkem hlasovalo: 16054

    :: Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

    :: Posl. příspěvky:
    26.2.2026, KITT
    Citroen BX něco ... >>

    16.2.2026, Vali
    Příčníky na B... >>

    26.2.2025, marty
    Re: Ti, jenž př... >>

    26.2.2025, Feelipee
    Citroen BX - plas... >>

    26.1.2025, marty
    Články o BX >>

    6.10.2023, rambo
    ALu 16V >>

    2.8.2023, TycoonX
    Kupim biely BX, v... >>

    18.5.2023, KITT
    Pozůstatky po BX >>

    13.6.2021, Bulva
    Zadni brzdy >>

    20.3.2021, jíva
    Re: Stehovani web... >>

    10.1.2021, Ji-rrka
    Re: Likvidace dí... >>

    10.1.2021, Ji-rrka
    Re: nechcete ho n... >>


    :: Inzerce - novinky
    26.2.2026, KITT
    Inzerce nabídka díly
    Citroen BX něco starších ND - lev... >>

    16.2.2026, Vali
    Inzerce nabídka ostatní
    Příčníky na BX >>

    26.2.2025, Feelipee
    Inzerce poptávka díly
    Citroen BX - plastové obložení ku... >>

    6.10.2023, rambo
    Inzerce nabídka díly
    ALu 16V >>

    2.8.2023, TycoonX
    Inzerce poptávka auta
    Kupim biely BX, vrak >>

    18.5.2023, KITT
    Inzerce nabídka díly
    Pozůstatky po BX >>

    Vstoupit do inzerce

    :: poslední komentáře
    9.1.22, Jiří
    bez titulku
    (k článku: NE - Sbírka na chod BXclubu.com)
    7.10.15, majk
    bez titulku
    (k článku: Automobilová Miss.)
    21.2.13, ČERT
    Zmatky?? :-D
    (k článku: Motory nafta)
    21.2.13, rambo
    DHY
    (k článku: Motory nafta)

    :: Kategorie článků

    Design by Dalik & Hass © 2005 :: Vytvořeno pomocí phpRS