www.bxclub.com
  
  
:: Přihlašování:
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...

:: Online jsou:
nikdo

:: Noví členové:
  Floodo
  Vali
  jakubr

:: Doporučená témata
  • Já, a mé BX
  • Já, a mé BX - II.
  • HELPárna
  • Tipy při nákupu BX

  • :: Nejnovější foto:
  • Vizitky (foto)
  • Vizitky (foto)
  • Vizitky (foto)

  • :: Obrázek dne



     
    Fórum >> Motory >> Výpis:


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    ČERT

    BX_vševěd

    Příspěvků: 3720

    Zaregistrován:
    01.03. 2006
    Antifree a podobně   
    Vloni jsem se hrabal těsně před zimou v hydraulice a abych měl prostor, šel ven chladič ( jakby ne, nejsme hloupatí). Když jsem to poskládal, nějak se to smeklo a z neprůhledného 25litrového barýlku jsem nadávkoval antifre, to co dávájí ve škodovce do šádesek. Je fakt, že jsem u toho kecal s kámošem a pak jsem se divil, že se vešel jen půllitr vody. Samosebou jsem to na jaro vypustil do kanystru a před pár dny zase vrátil do auta. Do dílny jsme si pořídili reflaktometr a dnes s ním laborovali, jak to vlastně měří, ten bod zámrazu. Tak sme brali vzorky vody z chlazení snad ze všeho, co bylo po ruce a tím pádem i z mýho. Vyšlo nám že u mýho je bod zánrazu mezi -45 až -50. Jakpak jste na tm vy, máte už namícháno na zimu??

    Dolů  ||  NahoruIP:85.71.45.xxx  Vloženo:14.10.2009 22:19:42  


    Loser

    moderátor

    Příspěvků: 1597

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Antifree a podobně   
    já minimálně 50-50.



    mergla mam tušim cca na -35,lepší víc než míň

    Dolů  ||  NahoruIP:82.117.156.xxx  Vloženo:14.10.2009 22:40:46  


    Luboš.H

    bxman

    Příspěvků: 246

    Zaregistrován:
    22.11. 2008
    Re: Antifree a podobně   
    Já jsem dával loni před zimou růžovou Texaco asi na -45st.C. Neubývá, nedolívám tak předpokládám že je ok.

    Dolů  ||  NahoruIP:83.208.80.xxx  Vloženo:14.10.2009 23:33:43  





     
    :: anketa
    Pri nakupu noveho auta byste preferovali jaky nahon?

    Predni (4694 hl.)
     
    Zadni (3639 hl.)
     
    Ctyrkolku (3717 hl.)
     
    Je mi to jedno (3970 hl.)
     

    Celkem hlasovalo: 16020

    :: Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

    :: Posl. příspěvky:
    26.2.2026, KITT
    Citroen BX něco ... >>

    16.2.2026, Vali
    Příčníky na B... >>

    26.2.2025, marty
    Re: Ti, jenž př... >>

    26.2.2025, Feelipee
    Citroen BX - plas... >>

    26.1.2025, marty
    Články o BX >>

    6.10.2023, rambo
    ALu 16V >>

    2.8.2023, TycoonX
    Kupim biely BX, v... >>

    18.5.2023, KITT
    Pozůstatky po BX >>

    13.6.2021, Bulva
    Zadni brzdy >>

    20.3.2021, jíva
    Re: Stehovani web... >>

    10.1.2021, Ji-rrka
    Re: Likvidace dí... >>

    10.1.2021, Ji-rrka
    Re: nechcete ho n... >>


    :: Inzerce - novinky
    26.2.2026, KITT
    Inzerce nabídka díly
    Citroen BX něco starších ND - lev... >>

    16.2.2026, Vali
    Inzerce nabídka ostatní
    Příčníky na BX >>

    26.2.2025, Feelipee
    Inzerce poptávka díly
    Citroen BX - plastové obložení ku... >>

    6.10.2023, rambo
    Inzerce nabídka díly
    ALu 16V >>

    2.8.2023, TycoonX
    Inzerce poptávka auta
    Kupim biely BX, vrak >>

    18.5.2023, KITT
    Inzerce nabídka díly
    Pozůstatky po BX >>

    Vstoupit do inzerce

    :: poslední komentáře
    9.1.22, Jiří
    bez titulku
    (k článku: NE - Sbírka na chod BXclubu.com)
    7.10.15, majk
    bez titulku
    (k článku: Automobilová Miss.)
    21.2.13, ČERT
    Zmatky?? :-D
    (k článku: Motory nafta)
    21.2.13, rambo
    DHY
    (k článku: Motory nafta)

    :: Kategorie článků

    Design by Dalik & Hass © 2005 :: Vytvořeno pomocí phpRS