 |
:: Přihlašování: |
 |
 |
:: Online jsou: |
 |
|
nikdo |
|
 |
|
 |
 |
:: Noví členové: |
 |
 |
:: Doporučená témata |
 |
 |
:: Nejnovější foto: |
 |
 |
:: Obrázek dne |
 |
| |
INZERCE >> Inzerce poptávka díly >> Výpis:
Dolů || Ukaž poslední příspěvek

pokročilý
Příspěvků: 620
Zaregistrován:
01.03. 2007
| Příruba rozvodu vody |
Kolegové BXsáci,sháním pro dalšího kolegu ale z Poraďte.cz přírubu rozvodu vody na motor XUD .Jeho text : sháním prirubu rozvodu vody umístěnou na zadní straně motoru(u pricky-torpeda,kabiny) u převodovky,resp.uchycení delší poloosy v tom ložisku,a sice na klasiku sólo nafty koncernu PSA...(kód je tuším XUD).muže byt plast nebo kov-ja jsem si ji totiž(plast.) drbnul při usazování meneneho motoru o ten spodní silentblok a mám ji prasklou..
Zdroj: http://www.poradte.cz/posta-cist/277040/
Dle serviceboxu je to přípojka obtoku /díl č.10 ve skupině potrubí chlazení na BX D/
Zdroj: http://www.poradte.cz/posta-cist/277040/
| |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:188.120.207.xxx Vloženo:13.10.2014 19:41:39 Odpovědět |
|
| |
 |
:: anketa |
 |
|
Pri nakupu noveho auta byste preferovali jaky nahon?
Celkem hlasovalo: 16033
|
|
 |
|
 |
 |
:: Zkracovač odkazů |
 |
|
Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz? KLIKNĚTE ZDE |
|
 |
|
 |
 |
:: Posl. příspěvky: |
 |
|
26.2.2026, KITT
Citroen BX něco ...
>>
16.2.2026, Vali
Příčníky na B...
>>
26.2.2025, marty
Re: Ti, jenž př...
>>
26.2.2025, Feelipee
Citroen BX - plas...
>>
26.1.2025, marty
Články o BX
>>
6.10.2023, rambo
ALu 16V
>>
2.8.2023, TycoonX
Kupim biely BX, v...
>>
18.5.2023, KITT
Pozůstatky po BX
>>
13.6.2021, Bulva
Zadni brzdy
>>
20.3.2021, jíva
Re: Stehovani web...
>>
10.1.2021, Ji-rrka
Re: Likvidace dí...
>>
10.1.2021, Ji-rrka
Re: nechcete ho n...
>>
|
|
 |
|
 |
 |
:: Inzerce - novinky |
 |
 |
:: poslední komentáře |
 |
 |
:: Kategorie článků |
 |
|