Sbírka na chod BXclubu.com

Autor: marty <marty@bxclub.com>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 24. 04. 2012

Vážení příznivci vozů Citroën BX .
Už je to sedmý rok, co tento BXclub běží v tomhle provedení na internetu. Doufám, že některým z vás zde napsané články, odpovědi ve fóru, sekce stahuj, nebo i inzerce jakkoliv pomohly, a pokud ano, jsem moc rád, že tomu tak je.Loni se podařilo vylepšit fórum a letos bych chtěl zapracovat na fotogalerii členů BXlubu plus ještě pár drobností... A pokud vám zde něco vadí či chybí, tak to mi je líto, a v tom případě mi to prosím napište, ať se můžeme domluvit konkrétněji. Nyní se dostávám k další,neméně důležité věci, kterou vám chci sdělit. : ...Jistě víte, že členství v tomto clubu je pro vás zcela zdarma. Programování a správnou funčnost těchto stránek většinou provádím já sám, což je také zdarma.  Jenomže u chodu těchto webových stránek (včetně webové adresy www.bxclub.com ) tomu tak není. Je to zpoplatněno. Není to sice závratná částka, a ani tajná. Je to 2349 Kč za webový prostor pro bxclub,  včetně webové adresy www.bxclub.com .
Tímto tedy již posedmé otvírám sbírku na další rok chodu BXclubu.
Teď podrobnější informace k této sbírce:
Potřebujeme vybrat celkem 2349Kč.
Přispívání je dobrovolné, a není podmíněno žádnou další výjímkou, či znevýhodněním pro ostatní, tzn. že nikdo, kdo by nepřispěl, nebude za to vymazán z našeho clubu, a nebude mít žádné jiné postihy.
Přispět může každý jakoukoliv částkou.
U částky 2349Kč se sbírka sama zastaví, a pokud náhodou se tato částka překročí, tak tento přebytek bude uschován do dalšího platebního období pro BXclub. (tj. na přístí rok), případně na sraz BXclubu, budu-li letos nějaký pořádat.
Zde je formulář pro tuto sbírku a také seznam  ( náhradní odkaz pro firefox )členů BXclubu, kteří již přispěli.


PS: Na závěr tohoto článku malá roční statistika:
K dnešnímu dni je na BXclubu registrováno  členů 251 (min. rok 263),  z toho je  241 členů aktivních (min. rok 233), a ostatní se již čvrt roku nepřihlásili.
Za rok 2011 byl BXclub navštíven 82 251x (loni 88 155x) ,
 shlédnuto bylo 2 410 204 stránek (loni 2 508 117) .
Nejčastější operační systém je se 90,5% Windows , druhý je s 7%(pro statistiky) neznámý prohlížeč  a třetí  Linux s 1,3%.
Nejčastější prohlížeč je  s 37,8% Firefox, druhý je Internet Explorer 33,2% a třetí je Opera.
Celkem z www.bxclub.com bylo staženo  113,94 GB dat. (loni 93,07GB)