Helpárna

Autor: marty <marty@bxclub.com>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 05. 03. 2010

Rád bych zde zdůraznil, že pokud má někdo na cestách potíže s BXkem, tak od toho máme právě tzv. HELPárnu. Pro bližší informace čtěte dále....

Co je to HELPárna?

To jsou členové našeho BXclubu, kteří se dobrovolně nabídli pomáhat ostatním BXkářům v nouzi na cestách.

Každý člen BXclubu si může bezplatně stáhnout  a následně vytisknout (a samozřejmě schovat v autě pro případ poruchy či jiné závady) seznam těchto dobrovolníků v celé ČR  a v SK.

No a pak pro postiženého poruchou není problém si dle lokality kde se právě nachází si vybrat z HELPárny nejblížšího dobrovolníka na pomoc.

Pokud by někdo z Vás Chěl být rovněž uvedený v HELPárně, není problém , kontaktujte Jívu . Nemusíte být zrovna automechaci... Kolikrát stačí jen dobrá rada, čí kousek hadičky, kapaliny, nějaké nářadí nebo lano atd...

Fórum na téma HELPárny je zde.

Tento článek vznikl na základě prosby od MARVa:


prosim te zkus nejak zduraznit ze radi pomuzeme jako clenove ale kdyz nekdo kdo ma problem napise sms nebo zavola a ne kdyz napise na klubu do posty ze ma problem.

Dopis určený Marvovi:


Datum: 4.3.2010 17:24
Nadpis: hydraulická trubička
Text:
ahoj marve, chtěl jsem se zeptat, jestli zvládáš opravu prasklé hydraulické trubičky. jsem teď v bratislavě, tady v servisech si řikaj: a) nesmyslný ceny b) nebo to úplně odmítaj dělat.
Nemáš nějakou radu? do hodonína bych se ještě jakž takž doplazil...diky
kdyz by zavolal nebo napsal tak jsem byl ochoten tam i zajet

*******************************

Proto raději použijte Helpárnu, kde máte telefonní kontakty, a tak budete hned vědět, jak na tom jste, neboť se např. může stát to, že dotyčný nebude na netu, ale náhodou bude od vás jen pár km.

To je asi vše, co jsem vám chtěl napsat.

PS: Všem, co jsou uvedení v HELPárně, patří za celý BXclub velký dík.