Letní sraz BXclubu Strachotín září 2009

Autor: marty <marty@bxclub.com>, Téma: Srazy a setkání, Vydáno dne: 19. 07. 2009

jak jistě víte, tak je připraven
podzimní sraz na jižní Moravě v obci Strachotín ve dnech sraz od 4-6 září,
přičemž hlavní den bude sobota 5.9. od 8:00. pokud chcete vědět co pro vás Marv a Lupina připravují, čtěte dále...>.
( Formulář s přihláškami. a Fórum na téma Sraz 2009 )Příjez bude možný již od pátku 4.9 a to do kempu Freestar ve Strachotíně, kde budeme po celý víkend ubytovaní a kde se budeme i stravovat.   Cena za jídlo asi 150Kc (oběd + veceře dohromady), platba jídla bude přímo v restauraci.  Nabídka obědu bude ze dvou jídel : Guláš nebo smažený sýr.  Pro noční jídlo plánujeme grilování z vlastních zásob, případně někoho vyšleme na hromadný nákup masa (spekacky,atd...). Pivko se točí Černá hora.

Nyní k ubytování.   Potřebujeme vědět kolik lidi bude od pátku a kdo jen sobota a hlavně kolik lidí bude na nocleh a kdo jen prijede a nebude tam spát atd  .
Celkem tam je 8 chatek po 6-ti  lidech , 4bungalovy po 3-ch lidech a 2bungalovy po 7-mi lidech (tyto 2 bude asi nejlépe vytízit pro větsí rodiny s dětmi, ale jasně že to není podmínkou).  Miniceník: 200kc osoba noc , karavan 150kc osoba noc,  stan 50 Kc , auto vjezd 60Kc (bohužel se nám letos poplatek za auto nepodařilo eliminovat).

Jako obvykle se bude vybírat  50Kč za každého člena BXclubu. (poplatky za letiště, atd...)

Co se týká soboty samotné, tak máme zajištěné letiště, kde bude probíhat sprint a jízda zručnosti  a samozřejmě nebude chybět i spanilá jízda.

Neděle bude individuální program.

Tolik zatím předběžné info co pro vás chystáme a doufáme, že se těšíte stejně jako my, Marv  a Lupina.