Boban náš pomocník, rádce a zachránce

Autor: administrator <marty@bxclub.com>, Téma: Novinky, Zdroj: Marv & Lupina, Vydáno dne: 31. 03. 2007

Jako členové klubu a účastníci srazů jistě víte o kom bych chtěl říci pár slov. Je to o někom, kdo právě leží v nemocnici,a kdo by pro citroëny dal vše....

V našich životech i životech našich krásných mazlíčků se odehrávají různé situace, které se mnohdy nedají předpokládat. Pokud se srdíčku našeho miláčka náhodou něco stane, je tu člověk který s velkou ochotou pomůže tohle nemocné srdíčko dát opět dohromady.

Je to člověk, který i přes své vlastní problémy více méně nedokáže říci ne pro pomoc ostatním lidem. Svými odbornými radami a také i navíc svou přítomností, kdykoliv kdy si jen vzpomenete. Rady a poučky, které chrlí ze svých úst pomáhají v životě i na silnici. Sem tam přidá i vtipnou větu a z opravy nebo údržby auta se rázem stane zábava (mnohdy i mini setkání členů BX clubu).

Svýma rukama dokáže mnohdy snad i zázraky. A svou přehnanou skromností dokáže ohromit všechny kolem sebe.

Z vlastních zkušeností mohu říci, že je to úžasný člověk, který žije tím, že pomáhá ostatním a nevzdává žádný boj ať s auty nebo životem.

My, členové klubu můžeme být velmi rádi, že nejenže známe osobu, která se jmenuje Boban, ale i to, že jsme jeho kamarádi.

Bobane, myslím, že mohu říci za nás všechny: Jsme opravdu rádi, že tě máme, a vážíme si tě. A za sebe navíc i to, že mám k tobě velkou úctu.

 

BOBANE MOC TI ZA VŠE JMÉNEM BXCLUBU DĚKUJEME.

Tady tento článeček se snažili stvořit Marv a Lupina.