Ceník ND na Citroën BX společnosti Autobenex se slevou.

Autor: <>, Téma: Novinky, Vydáno dne: 07. 02. 2007

Vážení kolegové a přátelé. Jelikož mnozí z nás nemají možnost nákupu ND prostřednictvím jednotlivých dodavatelů dílů se slevami a nemají ani možnost si díly opatřit jiným levnějším způsobem. Proto jsme tedy oslovili společnost Autobenex Praha, zda by nechtěla být partnerem Bxclubu.com a pro členy klubu by nezřídila klubové slevy....

Nyní právě se společností Autobenex Praha probíhají jednání.  O výsledku a následném zavedení systému slev , objednávek a odběrů z Autobenexu pro členy klubu budeme všechny informovat hned po dokončení všech potřebných jednání a po zajištění systému po technické stránce.
A pro ty, kteří nejsou zatím schopni si díly sehnat prostřednictvím nikoho kdo slevy má, je k dispozici tento ceník, kde jsou uvedeny ceny,  za které by měli zájemci uvedené díly k dispozici.
Jsou to ceny bez DPH, tedy se slevou 19% a jsou konečné. Jelikož není zatím dořešen systém objednávek a odběrů na klub,budu zájemcům potřebné díly distribuovat já s tím, že nebude zřejmě možné odebírat vybrané díly na pobočkách po ČR a budou se muset zasílat jednotlivě.
Tím sice naroste cena o poštovné(o balném jsem ani nepřemýšlel)a dojde k 1-2 dennímu zdržení díky rozvozům a přeposílání,ale u některých dílů se i tato složitější cesta vyplatí.
Opakuji že tento ceník není určitě ničím zajímavý pro automechaniky či živnostníky kteří mají svá odběratelská čísla a jsou zákazníky jednotlivých dodavatelů ND.Dále musím zdůraznit,že se jedná o výběr toho nejpodstatnějšího a nejpoužívanějšího z ND a veškeré další požadavky je potřebné řešit individuálně.
Na titulní stránce bxclubu brzy bude odkaz na  www.autobenex.cz  , kde už je možné v katalogu vše potřebné najít.
Stejné to je na novém cx klubu( www.cxclub.cz ),kde je již takový odkaz na titulní stránce mají.
Pokud by s tím měl kdokoli problém(orientace v katalozích dodavatelů dílů bývá problematická a ne každý se v ní zorientuje) pak mu rád pomůžu najít správný díl a informace.
Stále platí všechna spojení na mě tak,jak je mám uvedena v profilu,pošta na bx klubu,případně ještě mail: mailto:boban@bxclub.com?subject=autobenex.