Jarní setkání BXclubu a R21clubu

Autor: marty <marty@bxclub.com>, Téma: Srazy a setkání, Zdroj: Reichd, Vydáno dne: 01. 02. 2007

Tak a už je to tu znovu. Po zimním srazu, který nebyl, je tu jarní sraz a ten rozhodně bude. Sraz proběhne dne 17.3.2007 v obci HRUBČICE u PROSTĚJOVA v tamní asi jediné hospůdce u Drábků. ( Formulář s přihláškami. a Fórum na téma Jarní sraz 2007 a mapka Hrubčic. )

 

Dole je mapka Hrubčic a okolí, na které je znázorněn příjezd po dálnici od Olomouce a Brna a silnici od Přerova a Kroměříže.

Pro jednodušší orientaci:

Cesta od Olomouce: po dálnici, vedle Prostějova sjet na 2.sjezdu na „Centrum“, Kroměříž, Přerov. Podjet dálnici, na kruháči vpravo. Projet Bedihoští a na konci vesnice vlevo na Hrubčice, silnice číslo 434. Hospoda bude po 500m po levé straně.

Cesta od Brna: po dálnici, vedle Prostějova sjet na sjezdu „Centrum“, Kroměříž, Přerov. Dát se vpravo, na kruháči vlevo. Projet Bedihoští a na konci vesnice vlevo na Hrubčice, silnice číslo 434. Hospoda bude po 500m po levé straně.

Cesta od Přerova: Z Přerova jet po silnici číslo 434 na Troubky, Tovačov. Po silnici číslo 434 dojedete až do Hrubčic. Hospoda bude po 500m po pravé straně.

Cesta od Kroměříže: Z Kroměříže po silnici číslo 47 asi 5 km směr Kojetín, pak odbočit vpravo na silnici číslo 367, která vede přes Kojetín, směr Prostějov. Za obcí Čehovice odbočit vpravo na Hrubčice,  silnici číslo 434. Hospoda bude po 500m po levé straně.

 Hospůdka se nachází asi uprostřed vesnice naproti travnatého místa s několika břízami, prakticky u jediné křižovatky ve tvaru T. Naproti je ještě hasičská zbrojnice a potraviny. Míst k parkování je dostatek a hospoda bude otevřena jen pro nás. Zde opravdu skvěle vaří, v týdnu tam bývá dost plno, sjíždí se tam na oběd veškeré okolí. Domluvil jsem se s majitelem na výběru ze 4 jídel:

 

 

 

1) Hovězí guláš s knedlíkem                                                    55,-

2) Vepřové výpečky, zelí, knedlík                                           52,-

3) Přír.vepř.řízek zapečený s nivou a šunkou, hranolky            60,-

4) Drůbeží směs, rýže, okurek                                                 57,-

 

 V přihlášce pak prosím zvolte které jídlo chcete a kolik porcí.

 Počet jídel musím nahlásit do 14.3., ale v hospodě jinak normálně vaří a výběr je z cca 100 jídel, takže si vyberou i nepřihlášení nebo neuspokojení s mým výběrem.

Oficiální začátek bude ve 13:00.

Otevřeno bude cca od 11 hodin, takže kdo bude chtít obědvat, tak ať přijede třeba dřív, ať se může oběd podávat mezi 12-13 hod. Ve 14:00 bych chtěl, abychom se již vydali na společnou jízdu. Jízda bude mít cca 30-40 kilometrů, po cestě budeme zastavovat na parkovišti pro jízdu zručnosti. Návrat do hospůdky bude cca kolem 17.hodiny, kde si vyhlásíme výsledky jízdy zručnosti, nejspíš se rozpoutá nějaká diskuse a někteří budou chtít třeba povečeřet.

Pokud bude zájem, mohu zajistit i noclehy v některém ubytovacím objektu. Případní zájemci nechť vyplní danou kolonku v přihlášce. Cena noclehu bude okolo 200,- na osobu a bude v Olomouci, kam se večer případně se zbytkem přesuneme do nějaké hospůdky.

 

 

 

Jinak, doufám, že to nikomu nebude nijak vadit, ale bude se platit malý registrační poplatek na výdaje spojené se srazem max. do výše 50 Kč/auto. Tato částka bude ještě upřesněna, možná bude i poloviční.