www.bxclub.com
  
  
:: Přihlašování:
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...

:: Online jsou:
nikdo

:: Noví členové:
  Floodo
  Vali
  jakubr

:: Doporučená témata
  • Já, a mé BX
  • Já, a mé BX - II.
  • HELPárna
  • Tipy při nákupu BX

  • :: Nejnovější foto:
  • Vizitky (foto)
  • Vizitky (foto)
  • Vizitky (foto)

  • :: Obrázek dne
    nouzový palivo okruh na přejetí uloženky
    nouzový palivo okruh na přejetí uloženky

     
    Fórum >> Motory >> Výpis:


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    bastlir

    bxman

    Příspěvků: 106

    Zaregistrován:
    12.02. 2008
    teče čerpadlo nafty   
    Delsi dobu mi trochu slzi naftove cerpadlo-BOSCH,to by mi ani nevadilo kdyby cca tyden nekapalo-teklo. Nejdriv sem myslel,ze vysleduju odkud tece,ale ouha-naboril sem si doma vanu smile-(( a tak to budu muset opravit hned..



    Jsou nejaka oblibena mista kde nafta sakne ven???

    Nemate nejaky obrazek,cast katalogu..co kde je a tak?





    Nezavzdusnuje se a jelo to normalne a ani mi neprijde, ze by to bylo od trubek a privodu. tezko se mi hleda odkud kdyz je to skoro cely poblity-spis cast k bloku motoru..

    Nejlepsi by bylo kdyby tam byly jen nejake O krouzky? na vymenu.

    Obrazek cerpadla sem videl jen v JAK NATO..



    Jestli takove veci jsou spis na cerpadlare, tak radsi perhodim cerpadlo a predsuvnik... smileaha

    Dik za typy..

    Dolů  ||  NahoruIP:212.67.86.xxx  Vloženo:26.04.2010 14:17:34  


    DVZ

    bxman

    Příspěvků: 986

    Zaregistrován:
    18.12. 2008
    Re: teče čerpadlo nafty   
    Vs sekci stahuj najdes Haynes manual na diesely, tam je i cerpadlo popsano podrobneji. Kdybys chtel ale cele cerpadlo, jedno doma mam a je OK.

    Dolů  ||  NahoruIP:213.192.2.xxx  Vloženo:26.04.2010 16:39:57  


    bastlir

    bxman

    Příspěvků: 106

    Zaregistrován:
    12.02. 2008
    Re: teče čerpadlo nafty   
    Dík,dlouho sem se tam nedíval a uuuž stahuju! Jinak dík za nabídku čerpadla, 1 mam-snad jen s horsim predsuvníkem,kdyby nebezelo ozvu se smile-)

    Dolů  ||  NahoruIP:212.67.86.xxx  Vloženo:27.04.2010 11:47:01  


    ČERT

    BX_vševěd

    Příspěvků: 3720

    Zaregistrován:
    01.03. 2006
    Re: teče čerpadlo nafty   
    Většinou to teče podle hřídelky za kterou přes páku tahá plynolázo, smile-D Je to těsněné O-kroužkem. Aspoň tedy když se to nezavzdušňuje, je to už v sekci, za vlastním podávacím čerpadlem, kde se tvoří předtlak nafty pro výrobu vysokotlaku pro jednotlivé vstřiky. smile-P

    Dolů  ||  NahoruIP:85.71.45.xxx  Vloženo:27.04.2010 21:19:04  





     
    :: anketa
    Pri nakupu noveho auta byste preferovali jaky nahon?

    Predni (4686 hl.)
     
    Zadni (3632 hl.)
     
    Ctyrkolku (3710 hl.)
     
    Je mi to jedno (3964 hl.)
     

    Celkem hlasovalo: 15992

    :: Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

    :: Posl. příspěvky:
    26.2.2026, KITT
    Citroen BX něco ... >>

    16.2.2026, Vali
    Příčníky na B... >>

    26.2.2025, marty
    Re: Ti, jenž př... >>

    26.2.2025, Feelipee
    Citroen BX - plas... >>

    26.1.2025, marty
    Články o BX >>

    6.10.2023, rambo
    ALu 16V >>

    2.8.2023, TycoonX
    Kupim biely BX, v... >>

    18.5.2023, KITT
    Pozůstatky po BX >>

    13.6.2021, Bulva
    Zadni brzdy >>

    20.3.2021, jíva
    Re: Stehovani web... >>

    10.1.2021, Ji-rrka
    Re: Likvidace dí... >>

    10.1.2021, Ji-rrka
    Re: nechcete ho n... >>


    :: Inzerce - novinky
    26.2.2026, KITT
    Inzerce nabídka díly
    Citroen BX něco starších ND - lev... >>

    16.2.2026, Vali
    Inzerce nabídka ostatní
    Příčníky na BX >>

    26.2.2025, Feelipee
    Inzerce poptávka díly
    Citroen BX - plastové obložení ku... >>

    6.10.2023, rambo
    Inzerce nabídka díly
    ALu 16V >>

    2.8.2023, TycoonX
    Inzerce poptávka auta
    Kupim biely BX, vrak >>

    18.5.2023, KITT
    Inzerce nabídka díly
    Pozůstatky po BX >>

    Vstoupit do inzerce

    :: poslední komentáře
    9.1.22, Jiří
    bez titulku
    (k článku: NE - Sbírka na chod BXclubu.com)
    7.10.15, majk
    bez titulku
    (k článku: Automobilová Miss.)
    21.2.13, ČERT
    Zmatky?? :-D
    (k článku: Motory nafta)
    21.2.13, rambo
    DHY
    (k článku: Motory nafta)

    :: Kategorie článků

    Design by Dalik & Hass © 2005 :: Vytvořeno pomocí phpRS