www.bxclub.com
  
  
:: Přihlašování:
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...

:: Online jsou:
nikdo

:: Noví členové:
  Floodo
  Vali
  jakubr

:: Doporučená témata
  • Já, a mé BX
  • Já, a mé BX - II.
  • HELPárna
  • Tipy při nákupu BX

  • :: Nejnovější foto:
  • Vizitky (foto)
  • Vizitky (foto)
  • Vizitky (foto)

  • :: Obrázek dne
    nouzový palivo okruh na přejetí uloženky
    nouzový palivo okruh na přejetí uloženky

     
    Fórum >> Srazy >> Výpis:


    << |  1   2   3   4   (5) 


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    safin

    bxman

    Příspěvků: 108

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Jak na sraze?   
    asdfg mel pokud si to pamatuji dobre 2.5 benzin turbo. A slapalo mu to pekne. Ja tam byl s nahradnim autem v nasi rodine. Citroën C4 1.4 16V benzin. Akorad jsem se nenasel v tabulce sprintu. 4B90680

    Dolů  ||  NahoruIP:88.146.242.xxx  Vloženo:14.09.2009 21:18:09  


    BXmenbreak

    bxman

    Příspěvků: 898

    Zaregistrován:
    22.03. 2009
    Re: Jak na sraze?   
    ja bych te ale nechal vyhrat. vis? smile-lol

    Dolů  ||  NahoruIP:89.102.130.xxx  Vloženo:05.09.2009 22:32:01  


    Diesel

    pokročilý

    Příspěvků: 109

    Zaregistrován:
    24.06. 2005
    Re: Jak na sraze?   
    Šak já a Boban uděláme výměnu rozvodů a řemene na mém BX a příště jdu do sprintu svým celým "dieselovým" srdcem! smile Tož uvidíte, jak to umí ropák! smile-D

    Dolů  ||  NahoruIP:80.251.250.xxx  Vloženo:14.09.2009 21:37:09  


    Joska

    bxman

    Příspěvků: 170

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Jak na sraze?   
    safin protože víc jak 27 sedum aut se tam nevešlo smile-D

    Dolů  ||  NahoruIP:89.190.94.xxx  Vloženo:14.09.2009 21:37:45  


    Loser

    moderátor

    Příspěvků: 1597

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Jak na sraze?   
    tak to je nanic

    Dolů  ||  NahoruIP:82.117.156.xxx  Vloženo:05.09.2009 22:33:26  


    marty

    administrátor

    Příspěvků: 808

    Zaregistrován:
    27.01. 2005
    Re: Jak na sraze?   
    prave sepisuji malinky clanecek smile-)

    Dolů  ||  NahoruIP:217.197.150.xxx  Vloženo:15.09.2009 20:54:11  


    Loser

    moderátor

    Příspěvků: 1597

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Jak na sraze?   
    Diesel:třeba za rok někde když to vyjde

    Dolů  ||  NahoruIP:82.117.156.xxx  Vloženo:05.09.2009 22:35:39  


    BXmenbreak

    bxman

    Příspěvků: 898

    Zaregistrován:
    22.03. 2009
    Re: Jak na sraze?   
    a dals bys me nakej naskok? tak sto metru na ctvrtmily?

    Dolů  ||  NahoruIP:89.102.130.xxx  Vloženo:05.09.2009 22:36:45  


    Loser

    moderátor

    Příspěvků: 1597

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Jak na sraze?   
    to už by jsi chtěl moc.ty 88kw a já 66kw a ještě náskok???kamaráde to by nešlo smile-)





    Dolů  ||  NahoruIP:82.117.156.xxx  Vloženo:05.09.2009 22:39:24  


    Diesel

    pokročilý

    Příspěvků: 109

    Zaregistrován:
    24.06. 2005
    Re: Jak na sraze?   
    Loser: Kamaráde, tož doufám, že na jaře se tady potkáme. Jinak plánujeme Francii na srpen 2010. Tak s tím už počítejte!

    Dolů  ||  NahoruIP:77.48.106.xxx  Vloženo:05.09.2009 23:47:12  


    << |  1   2   3   4   (5) 





     
    :: anketa
    Pri nakupu noveho auta byste preferovali jaky nahon?

    Predni (4686 hl.)
     
    Zadni (3632 hl.)
     
    Ctyrkolku (3710 hl.)
     
    Je mi to jedno (3964 hl.)
     

    Celkem hlasovalo: 15992

    :: Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

    :: Posl. příspěvky:
    26.2.2026, KITT
    Citroen BX něco ... >>

    16.2.2026, Vali
    Příčníky na B... >>

    26.2.2025, marty
    Re: Ti, jenž př... >>

    26.2.2025, Feelipee
    Citroen BX - plas... >>

    26.1.2025, marty
    Články o BX >>

    6.10.2023, rambo
    ALu 16V >>

    2.8.2023, TycoonX
    Kupim biely BX, v... >>

    18.5.2023, KITT
    Pozůstatky po BX >>

    13.6.2021, Bulva
    Zadni brzdy >>

    20.3.2021, jíva
    Re: Stehovani web... >>

    10.1.2021, Ji-rrka
    Re: Likvidace dí... >>

    10.1.2021, Ji-rrka
    Re: nechcete ho n... >>


    :: Inzerce - novinky
    26.2.2026, KITT
    Inzerce nabídka díly
    Citroen BX něco starších ND - lev... >>

    16.2.2026, Vali
    Inzerce nabídka ostatní
    Příčníky na BX >>

    26.2.2025, Feelipee
    Inzerce poptávka díly
    Citroen BX - plastové obložení ku... >>

    6.10.2023, rambo
    Inzerce nabídka díly
    ALu 16V >>

    2.8.2023, TycoonX
    Inzerce poptávka auta
    Kupim biely BX, vrak >>

    18.5.2023, KITT
    Inzerce nabídka díly
    Pozůstatky po BX >>

    Vstoupit do inzerce

    :: poslední komentáře
    9.1.22, Jiří
    bez titulku
    (k článku: NE - Sbírka na chod BXclubu.com)
    7.10.15, majk
    bez titulku
    (k článku: Automobilová Miss.)
    21.2.13, ČERT
    Zmatky?? :-D
    (k článku: Motory nafta)
    21.2.13, rambo
    DHY
    (k článku: Motory nafta)

    :: Kategorie článků

    Design by Dalik & Hass © 2005 :: Vytvořeno pomocí phpRS